0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Що таке принтер етикеток? Чим відрізняється принтер штрих-кодів?

На відміну від офісних, струменевих або матричних принтерів, термопринтери етикеток використовують друкувальну голівку, яка нагрівається для створення зображення, тексту або штрих-кодів.

Результатом цього процесу є високоякісний друк, який витримує підвищене зношування. З цієї причини вони використовуються в процесах логістики, виробництва, автомобільної промисловості тощо.

Що таке термопринтер прямого друку?

Цей принтер використовує НЕ чорнило або те, що зазвичай називають тонером (як офісні принтери), а такий витратний матеріал, як етикетка, який піддається хімічній обробці, щоб викликати реакцію, яка спричиняє потемніння зон під час нагрівання термоголовкою принтера.

Що таке термотрансферний принтер?

Цей принтер також використовує термоголовку, яка генерує тепло та етикетки, але при контакті з іншим витратним матеріалом (ріббон чи фарбуючу стрічку) переносить фарбу з ріббону на етикетку і створює відбиток на етикетках.

Що можна надрукувати на термопринтері?

Термопринтери особливо корисні для питань ідентифікації активів/основних засобів, процесів маркування матеріалів/продуктів/упаково товару/паллет, а також для процесів друку логістичних етикеток.

Які характеристики термопринтера етикеток треба врахувати?

Характеристики, які ви повинні врахувати якщо ви вирішили купити принтер штрихкодів:

Ширина друку - здатність принтера друкувати різні розміри етикеток, вони коливаються від 2 дюймів до 4". Іноді 6" використовуються у вузькоспеціалізованих галузях.

Роздільна здатність - чіткість, з якою інформація може бути надрукована на етикетці. Роздільна здатність варіюється в більшості випадків від 203 dpi (точок на дюйм) до 300 dpi. Що вища роздільна здатність, то краща можливість друкувати дуже дрібний текст або логотипи всередині етикеток. 

Тип підключення - під цим ми розуміємо спосіб зв’язку між принтером і обладнанням, яке надсилає друк, будь то комп’ютер чи кишеньковий пристрій. Існують типи USB, Ethernet, Wi-Fi або Bluetooth.

І, нарешті, те, що характеризує принтер етикеток, — це швидкість друку, яка зазвичай дорівнює потужності в мм за секунду, яку він може друкувати. І все залежить від використання та кількості етикеток, необхідних на день.

Наскільки надійні термопринтери штрих-кодів?

На відміну від струменневих принтерів термопринтери фізично мають менше рухомих частин, що означає, що він слугуватиме довше і що пристрій потребує менше технічного обслуговування.

Для чого потрібні термопринтери етикеток? Які термопринтери етикеток існують?

Якщо ви займаєтесь електронною комерцією, логістикою і друкуєте невелику кількість етикеток в день – вам буде достатньо настільного або офісного принтеру для етикеток. Якщо ж ви керуєте великими запасами товарів і матеріалів, безсумнівно, вам варто розглянути друкуючий пристрій, відомий як промисловий принтер етикеток або напівпромисловий, вони ідеальні завдяки своїй швидкості та потужності безперервного друку. Серед найвідоміших брендів: принтер етикеток Zebra, Godex, G-printer, принтер етикеток Xprinter та інші.

Який тип чорнила використовують термопринтери?

Термопринтери прямого друку не використовують чорнило. Матеріал етикетки реагує на тепло, яке випромінює термоголовка.

З іншого боку, існує термотрансферний друк, де використовується стрічка, яка схожа на кальку, що переносить матеріал стрічки для створення друку за допомогою тепла головки.

Переваги термопринтерів для друку етикеток

– Швидкість та легкість друку/нанесення інформації, завдяки можливості замовлення потрібного розміру етикетки та адаптації дизайну під ваші задачі.

– Наявність широкого вибору типів принтерів під різне завантаження, відповідно до інтенсивності використання, наприклад напівпромислові або промислові принтери, що можуть друкувати 24 годин 7 днів на тиждень.

– Вони мають менше рухомих частин і при постійному обслуговуванні можуть прослужити багато років.

Недоліки термопринтерів для етикеток

– Матеріали можуть бути значно дорожчими за звичайний офісний папір.

– Проблема з кольором, оскільки вони друкують лише одним кольором.