0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Gprinter GP-D801 USB/Ethernet Принтер чеків 80 мм

Топ продажів
Чековий принтер G-printer GP-D801 цінаЧековий принтер G-printer GP-D801 Ethernet (Китай) купити в Україні

Gprinter GP-D801 USB/Ethernet Принтер чеків 80 мм

3 360 грн

Недорогий POS принтер чеків G-printer GP-D801 із вбудованим інтерфейсом Ethernet – це відмінне рішення для підприємств, яким необхідний бюджетний, але функціональний пристрій для друку чеків, квитанцій, замовлень із кількох головних пристроїв – POS системи, ноутбука, комп'ютера. Важливою перевагою чекового принтера GP-D801 є не лише доступна ціна, а й можливість його підключення та надсилання завдань на друк по мережі. Звичайно, деякі POS моноблоки обладнані 6-ма портами USB, але якщо ви підключатимете програмовану клавіатуру, POS принтер, ваги, сканер штрих-коду, банківський термінал до ноутбука або комп'ютера - то інтерфейсних роз'ємів може і не вистачити. Крім того, якщо робочі місця розташовані недалеко і оператор має час на те, щоб забрати чек, то має сенс купити один POS принтер G-printer GP-D801 Ethernet замість декількох USB принтерів чеків.

Настільний POS чековий принтер G-printer GP-D801 розрахований на роботу як з вузькою термострічкою шириною 58 мм, так і широкою стрічкою 80 мм. Роздільна здатність друку термоголовки стандартна – 203 dpi, що дозволяє здійснювати друк високої якості логотипів, 2D штрих-кодів. Також варто відзначити високу швидкість друку принтера чеків та квитанцій – 250 мм/с, що прискорює процес обслуговування клієнтів, адже всі дослідження кажуть, що клієнти не люблять проводити час в очікуванні на розрахунково-касовому вузлі.

У бюджетний офісний чековий принтер G-printer GP-D801 вбудований автообрізувач, що має ресурс виробітку - 1,5 млн різів. Крім інтерфейсу підключення Ethernet, модель принтера чеків G-printer GP-D801 обладнана портами для підключення грошової скриньки, USB портом. Якщо вам достатньо прямого USB підключення, то рекомендуємо розглянути термопринтер чеків Xprinter XP-E200M, ціна якого ще нижче ніж у GP-D801 при тій же якості.

Ергономічний дизайн чекового термопринтера G-printer GP-D801 дозволить вписатися йому в інтер'єр будь-якого кафе, фаст-фуду, ресторану чи магазину.

Переваги POS чекового принтера G-printer GP-D801:

- низька ціна;

- наявність інтерфейсу Ethernet в базовій комплектації;

- наявність автообрізача з ресурсом вироблення 1,5 млн різів;

- друк на стрічці шириною 58 мм та 80 мм;

- швидкість друку 250 мм/с.

Технічні характеристики POS-принтера Gprinter GP-D801
Прямий термодрук Прямий термодрук
Роздільна здатність друку
203 dpi
Швидкість друку 250 мм/сек
Макс. ширина стрічки 80 мм
Автообрізальник
Є, частковий відріз
Ресурс автообрізача
1,5 млн різів
Ресурс вироблення термоголовки 50 км
Видача чека
Вертикальна (вгору)
Пам'ять 64 КБ
Друковані штрих-коди UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128
Мови програмування ESC / POS
Інтерфейси USB, LAN, грошова скринька RJ-11, (опції - Bluetooth, Wi-Fi)
Країна-виробник Китай
Робоча температура Від 0°C до 40 °C
Вологість Від 30 до 90%
Габарити 196×137×136 мм
Вага 1,03 кг

Для підключення G-printer принтера GP-D801 за допомогою інтерфейсу USB, Ethernet необхідно встановити драйвер, який можна завантажити у нас на сторінці.
Під час встановлення необхідно вибрати потрібний інтерфейс підключення та активувати драйвер.

Для підключення принтера G-printer GP-D801 за допомогою інтерфейсу Ethernet запускаємо утиліту (GPrinter SettingTool.exe) зміни ip, підключаємося фізично usb до принтера, в утиліті виставляємо interface підключення по USB, натискаємо кнопку Ethernet Setup, змінюємо ip на потрібний -> Set new ip -> (повідомлення про зміну ip). Після цього переконуємося, що ip змінено (підключаємо принтер до тієї ж мережі, що і комп'ютер із запущеною утилітою, можна в роутер), в утиліті змінюємо interface підключення по Ethernet вписуємо новий ip принтера натискаємо кнопку Basic Function -> Print Selftest Page, якщо друк пішла значить всі налаштування мережі правильні і можна встановлювати драйвер. При встановленні драйвера можна вибирати будь-яку назву модуля (наприклад GP-80250N) -> створюємо мережевий порт (Standart TCP/IP port) з потрібним ip -> Пристрій в мережі не знайдено -> вибираємо Інший (налаштування - ROW, порт 9100), після створення порту вибираємо його зі списку -> Install. Далі Панель управління->Пристрої та принтери вибираємо наш принтер, пробуємо зробити друк.
Для роботи на вузькій стрічці необхідно вибрати відповідний драйвер на 58 мм, а також звернути увагу наших співробітників, щоб відправили перегородки для роботи на вузькій касовій стрічці.

 

Ви нещодавно дивились