0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Ремонт терміналів збору даних ТЗД

Найчастішою причиною поломки мобільних терміналів виробництва компанії Zebra Technologies є їх фізичні пошкодження в результаті падінь або ударів, а також зношення в результаті інтенсивної експлуатації клавіатури, дигітайзера, дисплея або корпуса. Також причиною поломки термінала збору даних можк бути встановлення некоректного програмного забезпечення. Всі ці типи ремонтних робіт успішно виконуються в нашому Київському сервісному центрі, оскільки ми маємо запас необхідних компонентів і деталей, а наші спеціалісти працюють з даними пристроями вже більше 10 років.

Основними напрямками нашої роботи в плані ремонту ТЗД є в першу чергу ремонт терміналів даних Point Mobile, ТЗД Zebra, ТЗД Mindeo та Caribe.

Ми авторизовані на ремонту мобільних терміналів збору даних Point Mobile, Mindeo і Caribe. Тому у нас ви отримаєте найякісніші послуги по ремонту обладнання цих фірм. Ми володіємо єдиною базою всіх ТЗД Point Mobile/ Caribe, що були завезені в Україну, тому ми візьмемося за ваш ремонт, навіть якщо ви не можете знайти гарантійний талон.

Також ми ремонтуємо принтери етикеток, ваги з чекодруком і здійснюємо продаж оновленого б/в обладнання з гарантійними термінами експлуатації.

За більш ніж 10 років роботи на україському ринку наш сервісний центр полагодив тисячі мобільних терміналів збору даних як для мілких підприємців, так і для великих торгових мереж – «АТБ», «Копійочка», «Рукавичка», «Meest» і багато інших.

Оскільки термінал – це невеликий пристрій, ви легко можете відправити нам його на ремонт поштою з будь-якого міста України: Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Харків, Одеса, Ужгород, Львів, Вінниця, Чернігів, Миколаїв і т.д. Для цього вам необхідно попередньо зателефонувати нам, повідомити серійний номер, модель ТЗД, контактну особу, номер телефона та тип несправності і ми проінструктуємо вас, як правильно здійснити відправлення.