0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Ремонт POS систем

POS-системи дуже важливі для якісної роботи на касових вузлах, швидкого обслуговування клієнтів та правильного обліку товарів.

Наша компанія є партнерським сервісним центром всесвітньо відомих брендів SAM4S та Detaik, що дає можливість здійснювати якісний ремонт POS-систем SAM4S, POS-моноблоків Detaik і POS-моніторів Detaik. Наші сервісні інженери систематично підвищують свою кваліфікацію. Окрім того, ми маємо інструкції по ремонту і налаштуванню POS-обладнання.

Якісний ремонт неможливий без достовірної діагностики. Наш сервісний центр оснащений всім сучасним комп’ютерним обладнанням як для діагностики, так і для проведення ремонту вашого касового обладнання.

Ми маємо можливість проведення складного ремонту з повною розбіркою і збіркою обладнання.

Наш сервісний центр територіально знаходиться в Києві. Якщо у вас з’явилася необхідність у проведенні якісного ремонту вашого касового POS-обладнання, то вам необхідно попередньо зв’язатися з нами, повідомити модель, серійний номер, вид несправності і контактні дані. Після цього ми повідомимо вам, яким чином нам відправити вашу POS-систему на ремонт або сервісне обслуговування.

Також слід зазначити, що після проведення діагностики ми обговорюємо бюджет ремонтних робіт з вами, і лише після погодження ми приступаємо до полагодження пристроїв. У нас є власний запас запчастин, що також значно пришвидшує процес оновлення ваших POS-систем.