0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Для друку на термотрансферних принтерах необхідний риббон/ріббон або як його називають термотрансферна стрічка. Ці барвні стрічки набули своєї популярності, оскільки етикетки, на яких інформація нанесена за їх допомогою, стійкі до зовнішніх впливів (подряпання, стирання, намокання).

По суті, термотрансферна технологія - це перенесення фарби шляхом нагрівання з риббона на матеріал етикетки для принтеру штрих кодів, який може бути як папером або фольгою так і синтетичними речовинами або матеріалом з напівглянцевим покриттям. Фарба наноситься на етикетку в той момент, коли вона протягується між термоголовкою і притискним валом усередині принтера. Стрічка, що фарбує, може відрізнятися за кількома критеріями. Наприклад, за способом намотування - сторона, що фарбує, може бути як усередині (IN), так і зовні (Out).

Шар, що фарбує, залежить від типу етикетки. Існує три основні покриття. Найбільш бюджетним варіантом є воскове покриття, яке ще називають WAX. Риббони WAX використовують, якщо термін придатності етикеток, що виробляються, буде невеликим. Другий варіант покриття – це змішане восково-смоляне або WAX/REZIN. Більш стійкий риббон ​​WAX/REZIN використовується, якщо етикетка не піддаватиметься хімічним та водяним впливам. Найбільш стійким до впливів зовнішнього середовища та різноманітних впливів є смоляні риббони REZIN.

Структура термотрансферної стрічки досить складна. Її основу складає поліестерна плівка, а крім неї є ще 5 шарів. Кожен із них відповідає за свої функції. Наприклад, нижній шар захищає друковану головку від зношування та зменшує статичний заряд під час друку. Після нього йде плівка основи. Це несучий шар, який має високу термопровідність. Ґрунтовий шар відповідає за перенесення фарби із плівки основи. Наступним шаром є шар, що фарбує, який створює зображення. Він може мати різні характеристики, залежно від вимог до етикетки. Останній верхній шар забезпечує стійкість фарб до зовнішніх дій.

На нашому сайті ви можете знайти риббони всіх трьох типів (риббони WAX, риббони REZIN, риббон ​​WAX/REZIN) та самостійно підібрати той вид термотрансферної стрічки, який підійде під ваш принтер етикеток та ваші потреби. Якщо ж вибір зробити важко – телефонуйте, вказаним на сайті, і наші фахівці допоможуть вам прийняти рішення.