0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

доставка принтерів етикеток, сканерів шк, тзд, касового обладнанняКупити торгівельне обладнання у нас легко! Ми швидко перевіримо наявність товару та відвантажимо товар з нашого складу.

Доставка торгового обладнання, а також товарів в ремонт в наш сервісний центр відбувається за посередництвом служби Нова Пошта, також можлива доставка іншими перевізниками. Адресатом може бути фізична або юридична особа. Список поштових відділень можна подивитися на сайті перевізника.

Відправляємо товар по Україні за тарифами перевізника або безкоштовно (залежить від вартості покупки. Також товари для автоматизації обліку (принтери етикеток, сканери штрих коду, термінали збору даних, торговельні ваги, POS системи) можна забирати самовивозом з Києва. Товари бувші у використанні (термінали збору даних бв, принтери штрихкоду бв, ваги з чекодруком бв) можна забрати (додаткову інформацію уточнюйте у менеджера). Відправка недорогого товару, витратних матеріалів (етикетки для принтерів штрих коду, ріббонів-термотрансферних лент) можлива за умови повної оплати.

При замовленні обладнання на тестування або послуги оренди тзд, прокату принтеру для етикеток відправлення відбувається після внесення залогової вартості товару. 

Якщо вас цікавить послуга викупу ТЗД або продаж вагів бу, то після оговорення цін, отримання фотографій стану обладнання ми попросимо вас надіслати пристрої нам з післяплатою (накладеним платіж).