0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Як працюють касові ящики?

Грошові скриньки – це дешевий і безпечний спосіб зберігання готівки, монет, купюр, чеків або навіть купонів, що дозволяє вам і вашим співробітникам приймати платежі, не боячись їх втратити. Ящик відкривається, коли електричний сигнал скаже йому відпустити запобіжний засув. Зазвичай цей сигнал надсилається через принтер чеків, POS систему. Існують також інші методи – відкриття вручну, використовуючи ключ і замок.

На що звернути увагу, купуючи грошовий ящик?

Вибрати POS ящик здається досить просто, хоча є деякі характеристики, які відрізняють їх, і які вам треба взяти до уваги, щоб вибрати найкращий. Розміри та форма (тип відкривання) грошової скрині є основними при покупці, але також слід враховувати інші характеристики, такі як тип монетниці, лотка та з’єднання з POS-комп’ютером. Розглянемо все це детальніше.

Різні розміри шухляд для грошей

Однією з головних проблем, яка хвилює клієнтів при купівлі POS-шухляди, є її розміри, оскільки простір, де вона буде розміщена, зазвичай обмежений. Іноді буває мало місця, тому необхідна невелика грошова шухляда, а іноді треба розмістити її під прилавком чи вбудувати в касовий бокс. На щастя, касові сейфи виготовляються в різних розмірах, і можна вибрати найбільш підходящий. Деякі з цих розмірів коливаються від 335 мм до 460 мм шириною і глибиною, відповідно, від 80 мм до 105 мм.

Грошові ящики за типом відкривання

Коли ми говоримо про тип відкриття, ми маємо на увазі внутрішній лоток шухляди, де знаходяться відділення для купюр і монет. Існує можливість відкривання вручну або автоматично, а також горизонтально (вперед) або вертикально (вгору).

Вертикальна або горизонтальна грошова шухляда: горизонтальна шухляда є найпоширенішою з усіх і відкривається вперед. На неї можна встановити POS монітор або POS-моноблок, детектор валют, касовий апарат, принтер чеків, фіскальний принтер, банківський термінал. З іншого боку, вертикальні касові ящики мають металеву кришку, яка відкривається вгору, що забезпечує доступ до готівки та часто мають всередині змінний лоток, що зручно для інкасації. Вони створені для кращої безпеки у великих магазинах і супермаркетах, та задля зручності коли касир працює дуже близько до касового блоку.

Як відкривати грошову скриньку ключом?

Не можна забувати, що у ящиках для грошей є можливість відкривання за допомогою ключа, який вставляється в замок. Розглянемо кожен варіант докладніше:

Автоматичні грошові ящики: Автоматичні грошові ящики, також відомі як електричні грошові ящики, підключаються до вашого касового апарату, принтера чеків, фіскального принтеру, POS-моноблоку за допомогою спеціального кабелю з роз’ємом RJ11. Коли ви надсилаєте завдання на друк, наприклад, наприкінці транзакції, пристрій надсилає електричний сигнал, щоб відкрити касовий ящик, щоб ви могли покласти гроші або повернути здачу клієнту. Цей спосіб є найпоширенішим способом відкриття, так як друкуючий пристрій є практично в кожній торговій точці.

Грошові ящики механічні з ручним керуванням: це буде найкращий варіант покупки, якщо у вас немає принтера чи POS-комп’ютера, щоб відкрити касовий ящик. Вони відкриваються вручну натисканням на передню панель, таким чином усуваючи потребу в додатковому програмному та апаратному забезпеченні для їх роботи. Вони ідеально підходять для мобільних точок продажу, таких як вуличні ринкові кіоски або виїздні пункти швидкого харчування.

Яка ціна грошового ящика в Україні?

Ціна грошової скрині може змінюватися від параметрів, які ми згадали в статті, але в середньому вартість касової скрині варіює від 60 до 120 доларів. Ми є дистриб’юторами деяких брендів в Україні, тому можемо порекомендувати наших партнерів, в яких можна купити наші товари в Дніпрі, Одесі, Харкові чи Львові.