0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Ремонт ваг

Електронні ваги з чекодруком – це дуже важливий пристрій при організації роботи магазинів у відділах круп, кондитерських виробів, риби і м’яса. Ваги часто використовуються в умовах підвищеної вологості, також має місце факт постійного забруднення як зовнішніх, так і внутрішніх механізмів часточками круп, рідинами та штаточками продукції. Накопичення пилу та бруду призводить до ризику поламки електронних механізмів або до короткого замкнення. Тому для якісної і довготривалої роботи ваг велике значення має своєчасне сервісне обслуговування і чищення ваг. Наш сервісний центр має багаторічний досвід роботи з вагами Mettler Toledo, DIGI, CAS.

В залежності від типу поломки наші інженери можуть замінювати як окремі деталі, так і цілі вузли. Часто такий ремонт є досить дорогим, тому у кожному конкретному випадку ми оцінюємо доцільність такого ремонту. Адже іноді вигідніше купити у нас нові ваги, а старі ваги ми можемо викупити у вас на запчастини.

Нові ваги, придбані у нас, мають гарантійний термін служби, що означає, що в разі поломки ми відремонтуємо ваш ваговий пристрій безкоштовно (за умови правильних умов експлуатації вагів). Якщо ж гарантійний термін закінчився, то ми також здійснимо післягарантійний ремонт.

При необхідності ви можете відправити в наш київський сервісний центр свої ваги з чекодруом по пошті, попередньо зв’язавшись із нашими інженерами по телефону для уточнення деталей. Ми приймаємо ваги з будь-якої точки України, де можлива доставка поштою: Чернігівська область, Закарпатська область, Миколаївська область, Житомирська область, Одеська область, Запорізька область, Чернівецька область та ін.