0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Ремонт сканерів штрих коду

Сканер штрих коду є дуже простим і досить високонадійним пристроєм, який рідко виходить з ладу. Найчастіше він готовий до використання вже одразу після його включення (функція ”plug-and-play”).

Досить часто причиною неякісного сканування штрих коду є не штрих сканер, а неякісний, розмитий або зіпсований штрих код.

Перевірити, чи правильно налаштований ваш штрих код сканер, можна таким чином: відкрити на головному пристрої – ПК, ноутбуці чи POS-системі документ Word чи Блокнот і при зчитуванні штрих кода в цьому документі має з'явитися інформація про товар. Якщо цього не відбувається, то варто знайти інформацію, як налаштувати ваш штрих сканер за допомогою спеціальних штрих кодів, які ви знайдете в інструкції по експлуатації.

В разі, якщо самостійно налаштувати сканер штрих кода вам не вдалося – звертайтеся в наш сервісний центр. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід в сфері ремонту даного обладнання. Наш сервісний центр оснащений всім необхідним обладнанням, яке потрібно для якісної діагностики і ремонту: паяльні станції, цифрові осцилографи, цифрові мультиметри, програматор флеш-пам'яті, eprom і eeprom, станції для ремонту SMD схем, мікроскоп для робіт по заміні smd елементів, інфрачервона паяльна станція для роботи по заміні BGA мікросхем, індукційний мегомметр, лабораторні джерела живлення.

Ми спеціалізуємся на ремонті сканерів штрих коду Zebra, Mindeo, Numa. Звертайтесь до нас також з іншими брендами скануючого обладнання, а також за ремонтом терміналів збору даних. 

Також ви можете відправити ваш сканер в наш сервісний центр по пошті з будь-якого міста України: Чернівці, Миколаїв, Кропивницький, Суми, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші міста та районні центри.