0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Ремонт планшетів

Промислові планшети – це досить високовартісні пристрої, тому, якщо ваш планшет вийшов з ладу, є сенс попіклуватися про його ремонт, перш ніж думати про придбання нового планшетного комп’ютера.

Наш сервісний центр пропонує комплексні рішення не лише по ремонту, але і по діагностиці і налаштуванню таких портативних комп’ютерів. Ми займаємося переважно ремонтом планшетів Zebra, Gole, Newland.

Які можуть бути неполадки в промисловому планшеті? Їх доволі багато: темні або білі плями на екрані, погано спрацьовуючий сенсор, відсутній звук, мимовільне вимикання і вмикання, швидко розряджається акумулятор або не заряджається взагалі.

В нашому сервісному центрі ми проводимо діагностику вашого планшета, узгоджуємо вартість ремонту з вами і тільки після вашого погодження ми приступаємо до ремонту. При проведенні ремонтрих робіт в нашому сервісному центрі діагностика здійснюється безкоштовно.

Також інженери нашого сервісного центру мають багаторічний досвід в сфері ремонта принтерів етикеток і чеків, терміналів збору даних, вагів з чекодруком, POS-систем і т. д.

Для відправки вашого планшетного ком’ютера в наш київський сервісний центр з Полтави, Сум, Харкова, Миколаєва, Херсона, Ужгорода та інших міст вам необхідно попередьно зателефонувати до нас, вказати модель, серійний номер вашого планшета, вид поломки та ваші контактні дані, після чого ми вас проінструктуємо з приводу відправки.