0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Ремонт принтерів етикеток

Якщо на підприємстві зламався принтер етикеток, це є істотною проблемою, оскільки виникають складнощі з маркуванням товару. Якщо принтер припинив друкувати, можливо, це проблема в перенавантаженні. В такому випадку варто вимкнути принтер з мережі і дати йому охолонути. Такі ситуації часто виникають, коли перевищується добове навантаження на принтер етикеток і офісний штрих принтер використовується в якості промислового принтера етикеток і штрих кодів.

Іншою розповсюдженою проблемою в принтерах етикеток є неякісний друк – з білими або чорним полосами, друк порожніх етикеток або друк через одну етикетку. В разі появи плям, розмитого друку і полос треба звернути увагу на стан друкуючої голівки, натяжного валу і інших друкуючих елементів. Можливо, вони забруднилися фарбою, шматочками етикетки або клеєм. В такому випадку достатньо провести очищення друкуючої голівки спеціальним олівцем для чищення.

Якщо принтер друкує етикетки через одну або робить зовсім порожні етикетки, то варто зробити калібровку штрих код принтера.

Варто зазначити, що друкуючі голівки коштують дуже дорого. Тому, якщо у вас виникло питання ремонту принтера штрих кодів із заміною термоголовки, то має сенс прорахувати вартість роботи майстра, послуги пошти і вартість запчастин. В деяких випадках вигідніше придбати новий принтер етикеток, при цьому здати б/в принтер в скупку. Наша компанія займається скупкою вживаних принтерів етикеток на запчастини, зокрема принтерів штрих коду Zebra.

В разі прийняття рішення про проведення ремонту ви можете відправити свій поламаний пристрій в наш сервісний центр поштою з будь якого місця, де працюють поштові відділення: Чернігів, Суми, Харків, Херсон, Миколаїв, Тернопіль, Рівне, Луцьк і т. д.

Ми займаємося переважно ремонтами принтерів етикеток Zebra, принтерів Godex та штрих код принтерів G-printer та Xprinter.