0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Викуп ТЗД

Ви оновили своє торгівельне ІТ-обладнання або змінили напрямок розвитку фірми та не знаєте, що робити зі старою технікою? Чи може ви переходите на нову операційну систему і закуповуєте Android термінали збору даних? Продаж або «викуп тзд, принтерів етикеток, вагів з чекодруком»- простий спосіб утилізації зайвих пристроїв.

Багато підприємств зберігають термінали збору даних, інше торгівельне обладнання (ваги з чекодруком, принтери етикеток, сканери штрих-кодів, POS системи …), які чекають на утилізацію. Такі "сплячі" запаси мають багато неприємних наслідків для підприємств, включаючи витрати на зберігання та втрату вартості. Одним з рішень є перепродаж торгівельного обладнання, а саме термінали збору даних, що не використовується.

Скупка ТЗД бувших у використанні або викуп терміналів збору даних бв – наш профіль. Для початку ми попросимо точний парт-номер, не тільки назву виробника і моделі. Деякі товари нам не цікаві, бо ми не обслуговуємо такі моделі, або на них немає попиту. Майже завжди парт-номер можна подивитися на корпусі на шильді, часто шильд знаходиться під батареєю терміналу. Після цього попередня оцінка здійснюється на основі фотографій пристрою, відео. По отриманню техніки наш сервісний центр з ремонту ТЗД визначає реальний стан обладнання, вартість ремонту. Залежно від його стану ІТ-обладнання буде або відремонтоване, щоб отримати друге життя, або розібрано на запасні частини для ТЗД.

Деякі пристрої проходять процедуру refurbishment. Як це відбувається? Під час модернізації або refurbishment терміналів збору даних ми заміняємо не тільки внутрішні деталі, які потребують ремонту, але й верхню і нижню частину корпусу. Можемо змінювати курок, клавіатуру або дисплей ТЗД, стилуси і ремінці. Після такого оновлення та ремонту навіть старе обладнання (таке як тзд Zebra MC3190 або термінал для складу Zebra MC92) виглядає як нове і може використовуватися навіть для роботи з клієнтами.

Звертайтесь до наших спеціалістів, якщо вас цікавить викуп терміналів збору даних. Як експерти з обладнання для штрих-кодування, POS систем і вагів, ми викуповуємо обладнання за справедливою вартістю, незалежно від моделі, віку чи стану.