0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

На сьогоднішній день сканери штрих кодів виробництва MINDEO (Китай) набувають все більшої популярності завдяки поєднанню дуже демократичної ціни і надзвичайно високої функціональності. Сканери штрих кодів MINDEO успішно декодують всі типи одномірних і двомірних штрих кодів як стандартної, так і високої щільності, а також мілкі штрих коди, наприклад, з ювелірних виробів, електронні штрих коди з екранів мобільних телефонів і планшетів, коди з вигнутих, відблискуючих поверхонь, бар коди під захисню плівкою, а також пошкоджені, затерті або розмиті штрих коди. Також зчитувачі штрих кодів Mindeo демонструють високу швидкість зчитування, виготовлені з якісних матеріалів і надійних запчастин, що дає змогу більшості штрих сканерів працювати при температурах від -20° до 50°C, витримувати багаторазові падіння з висоти від 1,2 метри і вище, а також мати значний індекс герметизації корпусу – від IP51 до IP65.

Широкий функціонал і надійність штрих код зчитувачів Mindeo дають змогу використовувати їх у ювелірних магазинах, в магазинах алкогольної і тютюнової продукції, в аптеках, на АЗС, в кав'ярнях, а також у магазинах продовольчих і непродовольчих товарів, в поштових відділеннях, на складах, в розподільчих центрах і навіть на виробництві.

Mindeo barcode scanners

Часті питання щодо технічних характеристик сканера штрих-коду:

1) Де подивитися технічні характеристики сканера штрих-коду та як знайти їх?

Технічні характеристики сканера штрих-коду можна знайти на сайті виробника або офіційних партнерів. На самому сканері характеристики не вказані, але на корпусі може бути шильд з парт-номером або назвою моделі сканера штрих-коду. Ви можете ввести цей парт-номер або назву в пошуковій системі, наприклад Google, і знайти офіційний сайт виробника або партнера. На цьому сайті ви зможете знайти технічні характеристики сканера, який вас цікавить.

2) Що таке технічні характеристики сканера штрих-коду та де їх знайти?

Технічні характеристики сканера штрих-коду - це набір технічних параметрів, які визначають особливості пристрою. Основними характеристиками можуть бути тип сканування (1D або 2D), роздільна здатність, тип підключення, кут сканування, робоча температура та клас захисту.

Наприклад, сканер Mindeo MD6600 має такі основні характеристики:

  • Тип сканування: 2D
  • Тип підключення: USB/RS232/Virtual COM
  • Роздільна здатність: 1280 × 800
  • Мінімальна контрастність: 20%
  • Кут сканування: по горизонталі - 41°, по вертикалі - 28°
  • Робоча температура: від -10° до 50°C
  • Клас захисту: IP52

Докладний опис характеристик можна знайти в специфікаціях від виробника, які можуть бути розміщені на офіційних сайтах або сайтах офіційних партнерів.

3) Як дізнатися технічні характеристики сканера штрих-коду та де їх можна знайти?

На кожному сканері штрих-коду є шильд з вказаним парт-номером та моделлю сканера. За допомогою цих відомостей, ви можете скористатися пошуковою системою, наприклад Google, щоб знайти специфікації або технічні характеристики на офіційному сайті виробника або офіційного партнера.

Наприклад, на кожному сканері штрих-коду Mindeo MD 6600 може бути один з двох різних парт-номерів: "MD6600AT-HD" або "MD6600AT-SR". Також, у бездротових сканерах Mindeo CS2290 є більше 4 парт-номерів.

Ми підготували таблицю з технічними характеристиками сканерів від бренду MINDEO, щоб зробити ваш вибір більш зручним. В цій таблиці ви зможете ознайомитись з основними характеристиками ручних, проекційних, стаціонарних, бездротових сканерів, а також сканерів, що вбудовуються та сканер-кілець.