0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Термопринтер GoDEX DT2 Офісний принтер етикеток USB

Настільний термопринтер штрих кодів Godex DT2 цінаНастільний термопринтер етикеток Godex DT2 купити

Термопринтер GoDEX DT2 Офісний принтер етикеток USB

7 800 грн

Godex DT2 – це термопринтер, призначений для друку інформації на етикетках із клейовою основою. Якщо вам потрібні етикетки з нетривалим терміном придатності, вам варто звернути увагу на цей термопринтер. Godex DT2 – це зручний принтер етикеток, вартість якого відповідає якості. Зверніть увагу, що за такої невисокої ціни принтер Godex має три інтерфейси підключення: USB, RS-232 та Ethernet у базовій комплектації. Він підійде для середнього бізнесу, де немає великого навантаження (до 1500 етикеток на добу).

Технологія друку, яка використовується в принтері Godex DT2 – це випалювання штрих кодів, зображень та тексту на етикетках із термочутливим шаром. Швидкість друку цього принтера становить 102 мм/сек, чого цілком вистачить задоволення потреб середнього бізнесу. Максимальна ширина друку становить 54 мм. Дозвіл, стандартний для цієї категорії термопринтерів, а саме – 203 dpi. Робота цього принтера виконується на 32-розрядному процесорі, а за допомогою програми Qlabel-IV ви можете створювати, редагувати та зберігати шаблони для ваших етикеток. Крім цього, в модель DT2 вбудований механізм RTC (годинник реального часу).

Термопринтер Godex DT2 має компактний корпус, а його вага складає всього 1.2 кг, тому він може бути встановлений горизонтально, а також може бути повішений на стіні. Крім цього, принтер має автоматичний режим, який визначає розмір етикеток, що друкуються, але ви також можете ввести потрібну ширину і вручну. Для зручності користувача, а саме для запобігання втраті, вісь для рулонів етикеток має спеціальний тримач.

Наша компанія пропонує вам купити термопринтер Godex DT2 за доступною ціною. Наш сервісний центр забезпечить принтер гарантією, а ваших спеціалістів – консультаціями.

 

Технічні характеристики
Метод друку Прямий термодрук
Швидкість друку 102 мм/сек
Роздільна здатність друку 203 dpi
Максимальна ширина друку 56 мм
Інтерфейс USB, RS-232, Ethernet
Робоча температура від 5° до 40°C
Мова програмування EZPL, GEPL, GZPL
Типи штрих-кодів, що друкуються 1D, 2D: PDF417, Datamatrix code, MaxiCode, QR code, Micro PDF417, Micro QR code, Aztec code
Розміри 218мм x 172мм x 100мм
Вага 1,2 кг

 

 

 

Модификація принтера етикеток Godex DT-2x
011-DT2252-00A DT-2х, термопринтер штрихкодових етикеток, 203 dpi, ширина 2", та/ф USB+RS232+Ethernet (швидкість друку 7 ips)

Ви нещодавно дивились