0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Mindeo MP725 Проекційний сканер штрих коду

Новинка
Mindeo MP725  Проекційний сканер штрих кодуMindeo MP725 Проекційний сканер штрих коду купити в Україні

Mindeo MP725 Проекційний сканер штрих коду

4 428 грн

Компактний проекційний сканер штрих кода MP725 виробництва компанії Mindeo – це недорогий, але водночас функціональний і надійний пристрій для швидкої і продуктивної роботи на касовому вузлі магазинів різного типу і спеціалізації. Наявність рухливої скануючої голівки дає можливість оптимально зручно розташовувати скануюче вікно відносно декодованого товару.

Також при необхідності даний імідж сканер шк можна використовувати в ручному режимі.

Зчитувач штрих коду Mindeo MP725 використовує технологію імідж сканування, яка розпізнає штрих коди зі швидкістю 95 скан/сек, при цьому дальність сканування – від 9 до 190 мм.

Сучасна технологія імідж сканування дозволяє успішно працювати з усіма типами одномірних і двомірних штрих кодів, у тому числі міні штрих кодів (наприклад, на ювелірних виробах), штрих кодів з екранів мобільних телефонів, з відблискуючих і вигнутих поверхонь, а також затерті, розмиті штрих коди.

Різні варіанти інтерфейсів підключення (RS-232, USB-клавіатура, USB віртуал COM) дають можливість легко інтегрувати даний зчитувач в локальну комп’ютерну систему будь-якого типу.

Зчитувач штрих коду Mindeo MP725 сконструйований з якісних і надійних матеріалів, що гарантує безвідмовну роботу пристрою протягом багатьох років. Клас пиле-і водогерметизації IP50, діапазон робочих температур: від -20 до 55°C.

Технічні характеристики
Технологія сканування Імідж сканування
Датчик сканера 1280х800
Швидкість сканування 95 скан/сек
Дальність сканування Від 0 до 190 мм
Типи штрих кодів 1D/2D штрих коди, електронні штрих коди
Інтерфейси підключення USB, USB virtual COM
Клас захисту IP50
Робоча температура -20-55°C
Габарити 93 х 95 х 125 мм
Вага 299 г

Ви нещодавно дивились